به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۱۴ | ۱۰۳ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۹۲ | ۹۴ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۶۷ | ۷۰ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۰۶ | ۶۹ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۳۳ | ۷۵ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۱۱ | ۸۹ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۶۳۰ | ۸۱ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۲۸۳ | ۴۱ |
۹ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۹۰ | ۶۸ |
۱۰ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۸۶ | ۶۳ |
۱۱ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۹ | ۸۹ |
۱۲ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۱۶۶ | ۹۵ |
۱۳ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۵۷ | ۷۰ |
۱۴ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۰۶ | ۶۸ |
۱۵ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۸۰ | ۷۸ |
۱۶ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۸۲ | ۸۳ |
۱۷ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۱۷ | ۷۲ |
۱۸ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۱۴ | ۲۶ |
۱۹ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۱۳ | ۷۹ |
۲۰ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۵۲ | ۶۱ |
۲۱ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۶۳ | ۷۶ |
۲۲ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۵۴ | ۷۴ |
۲۳ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۶۸ | ۸۳ |
۲۴ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۲۱ | ۸۴ |
۲۵ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۰ | ۵۹ |
۲۶ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۱۶۶ | ۶۷ |
۲۷ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۳۹ | ۱۱۰ |
۲۸ | تهران | آبعلي - پلور | روان | ۴۹ | ۶۵ |
۲۹ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۱۰۴ | ۷۳ |
۳۰ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۱۰۲ | ۸۰ |
۳۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۸۴ | ۹۱ |
۳۲ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۸ | ۸۱ |
۳۳ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۸۶ | ۸۲ |
۳۴ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۴۳ | ۷۷ |
۳۵ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۴۴۹ | ۷۵ |
۳۶ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۲۲ | ۵۴ |
۳۷ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۳۷ | ۵۹ |
۳۸ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۷۶ | ۸۹ |
۳۹ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۳۱ | ۹۵ |
۴۰ | تهران | پلور - آبعلي | روان | ۴۰ | ۷۲ |
۴۱ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۱۷۷ | ۹۰ |
۴۲ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۷ | ۷۷ |
۴۳ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۵۱ | ۸۱ |
۴۴ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۲۲ | ۶۲ |
۴۵ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۳۲۱ | ۷۵ |
۴۶ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۳۳ | ۹۶ |
۴۷ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۰۵ | ۹۶ |
۴۸ | تهران | تهران - فشم | روان | ۶۱ | ۵۲ |
۴۹ | تهران | فشم - ميگون | روان | ۷۱ | ۶۱ |
۵۰ | تهران | فشم - تهران | روان | ۴۱ | ۵۹ |
۵۱ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۹۸ | ۹۱ |
۵۲ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۵۸۵ | ۷۷ |
۵۳ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۴۰۴ | ۷۳ |
۵۴ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۴۰۵ | ۸۰ |
۵۵ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۷۴ | ۶۵ |
۵۶ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۷۳ | ۸۲ |
۵۷ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۸۲ | ۷۱ |
۵۸ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۹۶ | ۹۱ |
۵۹ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۴۰۴ | ۸۶ |
۶۰ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۲۴ | ۹۰ |
۶۱ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۳۱ | ۸۸ |
۶۲ | تهران | قرچک - ري | روان | ۳۹۵ | ۸۷ |
۶۳ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۳۰۶ | ۸۵ |
۶۴ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۲۹۸ | ۸۶ |
۶۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | نیمه سنگین | ۱۵۱۲ | ۱۰۳ |
۶۶ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۳۴۵ | ۱۱۲ |
۶۷ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۷۳ | ۹۹ |
۶۸ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۲۰ | ۷۸ |
۶۹ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۳ | ۶۰ |
۷۰ | تهران | ميگون - فشم | روان | ۳۹ | ۵۳ |
۷۱ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۴۳ | ۴۷ |
۷۲ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۱۶ | ۴۲ |
۷۳ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۲۹ | ۵۰ |
۷۴ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۷۰ | ۹۱ |
۷۵ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۹۹ | ۹۴ |
۷۶ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۱۱ | ۵۶ |
۷۷ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۲۶ | ۷۳ |
۷۸ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۱۸۸ | ۸۶ |
نظر شما